Dárky ke svatbě

Dárky ke svatbě

Křišťálová váza Nevíte si rady s tím, co zakoupit novomanželům? Zakoupit ten správný dárek bývá často velkým problémem, zvlášť, kdy novomanželé nemají seznam požadovaných dárků.

Lidé si často myslí, že je nutné koupit jeden dárek pro oba novomanžele. Často je však lepší zakoupit jeden dárek pro nevěstu a jeden dárek pro ženicha. Předejdete tak situacím, kdy jednoho z novomanželského páru potěšíte a ten druhý bude zklamán či rozzloben. Pokud víte, jakou zálibu oba novomanželé mají, není nic snadnějšího než vybrat dárek právě z této oblasti.

Originální dárky

Když lidé začínají svůj společný život, většinou ještě nemají zařízený byt či dům. Proto se často dávají různé praktické dárky, jako jsou nejrůznější dárky do kuchyně. Hrnce, omáčníky, vázy a další. V dnešní době se však od tohoto trendu upouští. Pokud neznáte novomanžele dobře, jejich styl, co se jim líbí, není vhodné jim zakupovat něco, co jim bude ležet několik let zbytečně ve skříni. Proto se dává obálka s penězi, za které si pak novomanželé zakoupí vše, co potřebují a co se jim líbí.

Digitální rámečky jsou pěkným dárkem novomanželůmZdá-li se vám, že dávat peníze se spíše neosobní, můžete jim vybrat originální dárek. V současnosti jsou hodně oblíbené hodiny s fotografiemi, vznášející se fotorámeček či digitální fotorámečky. Prostě věci, na kterých je vidět společný život novomanželů. Krásným dárkem jsou také lampiony štěstí, které si novomanželé mohou pustit na svatbě či v soukromí.

Mají-li novomanželé smysl pro humor, můžete jim zakoupit úsměvné dárky. Ovšem vymyslet nějaký vtipný dárek bývá často mnohem těžší, než zakoupit klasický praktický dárek. Skvělým dárkem jsou různé společenské hry s novomanželskou tématikou, jako je například Cesta manželstvím.  Dalším vtipným dárkem může být chladicí půllitr, ledové panáky či rozlišovače skleniček na víno.

O webu

Naše internetová stránka je věnována nejrůznějším dárkům, které jsou věnovány vašich blízkým a příbuzným. Na našich stránkách se dozvíte pár tipů, kterými můžete své známé potěšit a vykouzlit jim úsměv na rtech. Pro malé děti jsou vhodné různé plyšové nebo interaktivní hračky, které rozvíjí jejich intelekt a motoriku. Pro ženy jsou vhodné šperky či kosmetika. Muže zase potěšíte zajímavou knížkou nebo elektronikou. Jaký dárek se hodí na různé oslavy, naleznete právě zde!