Dárky k narození miminka

Dárky k narození miminka

Plenkový dort pro malého chlapečkaNarození mimika je vždy velkou událostí. A k takové události se vždy pořizují nejrůznější dárky, nejen pro právě narozené mimko, ale také pro novopečenou maminku. Sehnat dárek, který bude krásný a praktický, není vždycky snadné sehnat.

Pokud chcete rodiče malého chlapečka nebo malé holčičky potěšit, můžete zakoupit například sadu na otisky nožiček a ručiček. Až bude dítě starší, vždy si rádi připomenou, jak malé a roztomilé bylo jejich miminko. Pro uchování otisků ručiček a nožiček se používají speciální výtvarné sady. Ručičku nebo nožičku otisknete do bílé plastelíny, kterou poté zalijete sádrou a máte otisk hotový. Máme tak snadno a rychle krásnou vzpomínku.

Kromě otisků nožiček a ručiček můžete rodičům pořídit také krásné fotoalbum, do kterého budou vkládat ty nejhezčí fotografie svého miminka. Za pár let budete u alba vzpomínat na nejkrásnější chvíle vašeho života.

Praktickým dárkem je dárkový koš. Ten obsahuje nejrůznější věci pro miminka, jako jsou dupačky, dudlík, plyšový medvídek, chrastítko, kytici a šampaňské. Obsah dárkového koše se liší podle výrobců. Některé firmy již mají dárkový koš sestavený, u některých si můžete obsah koše sestavit sami.

Krásné botičky pro miminkoPlyšová hračka, talířek, čepice či ručník se jménem miminka je také velice krásný dárek. Oblíbeným dárkem je také kniha, do které se zapisují nejrůznější informace o miminku. V kolik se narodilo, kolik vážilo, jak bylo velké, kdy se poprvé usmálo, kdy udělalo první krůček nebo kdy a jaké řeklo své první slovo.

Plenkový dort pro miminko bývá stále častějším dárkem. Jedná se vlastně o novou formu dárkového koše. Základ plenkového dortu je tvořen jednorázovými nebo látkovými plenkami. Dále obsahuje ručníky, ponožky a jiné užitečné věci do dětské výbavičky.

Pokud nechcete být kreativní, a darovat pouze praktické dárky, jsou vhodné různé kosmetické přípravky, plenky, termofon, kojící polštářek nebo třeba CD s hudbou určenou pro kojence, při které se miminku lépe usíná.

O webu

Naše internetová stránka je věnována nejrůznějším dárkům, které jsou věnovány vašich blízkým a příbuzným. Na našich stránkách se dozvíte pár tipů, kterými můžete své známé potěšit a vykouzlit jim úsměv na rtech. Pro malé děti jsou vhodné různé plyšové nebo interaktivní hračky, které rozvíjí jejich intelekt a motoriku. Pro ženy jsou vhodné šperky či kosmetika. Muže zase potěšíte zajímavou knížkou nebo elektronikou. Jaký dárek se hodí na různé oslavy, naleznete právě zde!